Чи правильно виконане додавання і віднімання многочленів? 1)Сума 2х+у і -3х+у 2х+у+3х+у=5х+2у

2)Різниця 2х+у і -3х+у 2х+у-3х+у=-х+2

Ответы на вопрос

Отвечает Ярый Денис.

Ответ:

Обидва ні

Объяснение:

1) 2х+у+(-3х)+у=2х+y-3x+y=2y-x

Відповідь: 2у-х

2) 2х+у-(-3х)+у=2х+у+3х+у=5х+2у

Відповідь: 5х+2у