(2x^2-14x+9)+(*)=20-10x Замість зірочки запишіть такий многочлен щоб утворилася тотожність

пожалуйста очень срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кисленко Данил.

2x² -14x +9) -20 +10x и минус 2x², тк они ушли =0

2x² -14x +9 -20 +10x -2x² =0

-4x -11 =0, отсюда 4x +11 искомое

2x² -14x +9 -2x² +4x +11 =20 -10x

20 -10x =20 -10x

Отвечает Чечель Олег.

Відповідь:

11+4х-2х^2

Тому що, щоб знайти зірочку потрібно все інше перенести в іншу сторону від дужок і звести спільні доданки

*=(20-10x)-(2x^{2} -14x+9)\\*=20-10x-2x^{2} +14x-9\\*=11+4x-2x^{2}