Обчисліть застосовуючи формула різниці квадратів

1)86²-76²;2)107²-93²;3)7,32²-6,32²;4)19,4²-19,3²;5)8,54²-1,46²;​

Ответы на вопрос

Отвечает Челидзе Ксюша.

Ответ:

 {86}^{2}  -  {76}^{2}  = (86 - 76)(86 + 76) = 10 \times 162 = 1620 \\  {107}^{2}  -  {93}^{2}  = (107 - 93)(107 + 93) = 14 \times 200 = 2800  \\  {7.32}^{2}  -  {6.32}^{2}  = (7.32 - 6.32)(7.32 + 6.32) = 1 \times 13.64 = 13.64 \\  {19.4}^{2}  -  {19.3}^{2}  = (19.4 - 19.3)(19.4 + 19.3) = 0.1 \times 38.7 = 3.87 \\  {8.54}^{2}  -  {1.46}^{2}  = (8.54 - 1.46)(8.54 + 1.46) = 7.08 \times 10 = 70.8