36. Гігантами у світі тварин вважають синього кита, акулу, удава анаконду і гребенистого крокодила,

довжини яких відносяться, як 7:3,3:2,2:2 причому кит довший від акули на 18, 5M . Чому дорівнює довжина кожного з цих гігантів? Пожалуйста быстрее даю 88 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Матвій.

Відповідь:

Пояснення:

Розмір синього кита 7х, акулу 3.3х, удава анаконду 2.2х і гребенистого крокодила 2х

7х-3.3х=18.5

3.7х=18.5

х=5

Розмір синього кита 7×5=35м, акулу 3.3×5=16.5м, удава анаконду 2.2×5=11м і гребенистого крокодила 2×5=10м