Функцію задано формулою у=21/4-x Знайдіть у(-3) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лудченко Сануся.

\displaystyle\bf\\y=2\frac{1}{4}- x\\\\\\y(-3)=2\frac{1}{4} -(-3)=2\frac{1}{4}+3=2,25+3=5,25\\\\\\\boxed{y(-3)=5,25}