Легко Чи перпендикулярні вектори a i b, якщо a(-2;2), b(1;1)? так чи ні


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Данил.

Вектори перпендикулярні тоді і тільки тоді, коли скалярний добуток = 0:

\overline a \cdot \overline b=\sqrt{-2 \cdot 1+2 \cdot 1}=\sqrt{-2+2}=0.

Так.