Менша сторона прямокутника=4,5см і утворює з діагоналлю кут 60°.Знайдіть діагоналі прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Камельтин Арина.

Ответ:

Объяснение:

4,5 /c=cos 60°          ; cos60°=1/2

4,5/c=1/2

c=4,5*2

c=9cm