Будь ласка допоможіть12x в кубе +x =0​


Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ:

х=0

Объяснение:

12х^3+x=0

x(12x^2+1)=0

x=0 або 12x^2+1=0

             12x^2=-1

              x^2=-1/12

             а це не можливо так як квадрат числа не відємний

Відповідь: х=0.