знайти площу прямокутника, якщо його діагональ дорівнює 10√3 см і утворює кут 30° з більшою

стороною..​

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Лейла.

Ответ:

Двно: АБСД - прямокутник, АС=10√3, кут С =30°. Знайти: SквадраАБСД. Розвязанняи: СД=Аб= АС/2=5√3. За т. Піфагора.

АБ=БС=√(АС)²-(СД)²*15

S=Ад*аб*15*5√3=75√3.