Знайдіть числове значення виразу при а=-2,5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Алина.

Объяснение:

6а+[(а²+2а-а²+2а)/(а-2)(а+2)] × [а³×(а-2)+8(а-2)]/4а =6а+[4а/(а-2)(а+2)] × [(а-2)×(а³+8)/4а] =6а+1/(а+2) × (а+2)×(а²-2а+4)=6а+а²-2а+4=а²+4а+4=(а+2)²

а= -2,5

(-2,5+2)²=(-0,5)²=0,25

Ответ: 0,25