- срочнооооо Дано функцію g(x) = 3х – 9. а) Визначте значення хпри яких виконується умова g(x)

< 0; б) знайдіть нулі функції; в) порівняйте g(4) i g(-2).

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Дано функцію g(x) = 3х – 9.

а) Визначте значення х при яких виконується

умова g(x) < 0;

3х – 9<0

3x<9

x<9/3

x<3

б) знайдіть нулі функції;

3х – 9=0

3x=9

x=9/3

x=3

в) порівняйте g(4) i g(-2).

g(4)=3*4-9=3

g(-2)=3(-2)-9=-6-9=-15

3>-15

g(4)>g(-2)