Доведіть,що різниця чисел abc - (a - b + c) кратна 11​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайрисламов Дима.

Відповідь:

Пояснення:

abc - (a - b + c) = abc - a +b - c = 100a-a +10b+b+c-c =99a +11b =11(9a+b)