(x-1)(x+7) помогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

х²+7х-1х-7=х²-6х-7

відповідь х²-6х-7

Объяснение:

спочатку множимо х на х і на 7, потім -1 на х і на 7 получаємо х²+7х-1х-7

додаємо всі можливі много члени тут тільки можна додати +7х-1х і буде -6х

Якщо не важко зроби найкращою відповідь.

Отвечает Лукиев Ваня.

(x - 1)(x + 7) = x \times x + 7x - x - 7 = x {}^{2}  + 7x - x - 7 = x {}^{2}  + 6x - 7.