Знайдіть значення виразу 24ab+32a-3b-4 , якщо a=0,3 b= -1 2/3 С ОБЬЯСНЕНИЕМ ПРОШУ


Ответы на вопрос

Отвечает Туров Алексей.

\displaystyle\bf\\24ab+32a-3b-4=(24ab+32a)-(3b+4)=\\\\=8a(3b+4)-(3b+4)=(3b+4)(8a-1)\\\\\\a=0,3 \  \  \ ; \  \  \ b=-1\frac{2}{3} =-\frac{5}{3} \\\\\\(3b+4)(8a-1)=\Big(3\cdot (-\frac{5}{3} )+4\Big)\Big(8\cdot0,3-1\Big)=\\\\\\=(-5+4)\cdot(2,4-1)=-1\cdot1,4=-1,4