1) (Бали: 1) Обчисліть 2) (Бали: 2) Спростіть вираз: 1) 2)3) (Бали: 1) Знайдіть значення виразу​


Ответы на вопрос

Отвечает Ревенко Екатерина.

1) √(49*0.16)=7*0.4=2.8

2) 1)√50*√2+√(25-9)=5√2*√2+√16=10+4=14

2)(2+√3)(4-√3)-√12=8-2√3+4√3-3-2√3=5

3)(3-2√7)²+12√7=9-12√7+4*7+12√7=9+28=37