Який одночлен треба додати до многочлена 9а^4+42a^3, щоб отриманий многочлен можна було подати у

вигляді квадрата двочлена?

Ответы на вопрос

Отвечает Шашлов Павел.

Ответ:

9a^4+42a^3=(3a^2)^2+2\cdot 3a^2\cdot 7a\\\\\\\underbrace{(3a^2)^2+2\cdot 3a^2\cdot 7a+(7a)^2}_{9a^4+42a^3+49a^2}=(3a^2+7a)^2

Надо добавить  49а² .