1)Значення змінної a є таким, що значення виразу a²-7a+3=2 знайдіть значення виразу 2a²-14a+10; 2)

розв'яжіть рівняння x-1_2-x+1_3=1; 3)Подайте многочлен 2x²-4x⁶ у вигляді добудку одночлена та многочлена Будьласка, мені срочно! 29 балів! Всё що я покіщо маю!

Ответы на вопрос

Отвечает Желяпова София.

Ответ:

Объяснение:

    1) Якщо а² -7а + 3 = 2 , то 2а² - 14а + 10 = ( 2а² - 14а + 6 ) + 4 =

    = 2( а² -7а + 3 ) + 4 = 2*2 + 4 = 8 ;

    2)   ( x - 1 )/2 - ( x + 1 )/3 = 1 ;│X 6

        3* ( x - 1 ) - 2* ( x + 1 ) = 6 ;

        3x - 3 - 2x - 2 = 6 ;

                    x - 5 = 6 ;

                    x = 11 .

     В - дь :  x = 11 .

     3)  2x² - 4x⁶ = 2x² *( 1 - 2x⁴ ) .