Функцію задано формулою у =-18/x. Визначте значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Объяснение:

фото/////////////////////


Отвечает Кожухова Лиза.

Ответ:

-36

Объяснение:

y=-\frac{18}{x}\\\\x=\frac{1}{2}\\\\y(\frac{1}{2})=-\frac{18}{\frac{1}{2}}=-18*2=-36