Розв’яжіть рівняння: 12x-3x(6x-9)=9x(4-2x)+3x+6


Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.

Ответ:

12x-3x(6x-9)=9x(4-2x)+3x+6

12x-3x*6x+3x*9=9x*4-9x*2x+3x+6;\\\\12x-18x^{2} +27x=36x-18x^{2} +3x+6;\\\\12x+27x=36x +3x+6;\\\\39x=39x+6;\\\\39-39x=6;\\\\0\neq 6.

Рівняння не має рішень.