Знайдіть значення функції у=5/х якщо значення аргументу 5


Ответы на вопрос

Отвечает Вертлиб Маргарита.

\displaystyle y=f(x)\\\\f(x)=\frac{5}{x}\\\\x=5\\\\\Rightarrow f(5)=\frac{5}{5} =\boxed{\bf 1}