Обчислить значення функції y =12 x якщо значення аргументу дорівнює -3;4-6; срочно??​


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

y=12x

х= -3 → у=12*(-3)= -36

х=4 → у=12*4=48

х= -6 → у=12*(-6)= -72