Знайдіть відстань між точками A(-3;4) і B(4;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Голомако Валерия.

A ( - 3;4) \\ B(4; - 1)

AB = \sqrt{  (x_2 - x_1) + (y_2 - y_1)}

x_1 = -3 \\ x_2 = 4 \\ y_1 = 4 \\ y_2 = -1

AB =  \sqrt{ {(4 - ( - 3))}^{2}  +  {( - 1 - 4)}^{2} }  =  \sqrt{ {7}^{2} + (  { - 5)}^{2}  }  =  \sqrt{49 + 25}  =  \sqrt{74}

Якщо бути точним, то  \sqrt{74} = \boxed{8,60232526704}