Послідовність задано формулою xn = 2n+5. Вкажіть 4 перших члени послідовності.


Ответы на вопрос

Отвечает Титиков Ярослав.

xn = 2n+5

x₁ = 2*1+5=7

x₂ = 2*2+5=9

x₃ = 2*3+5=11

x₄ = 2*4+5=13