Знайдіть частку 6a/5b : 3a²/20b²/-дріб ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гужиева Алиса.

8b/a

6a/5b • 20b²/3a² = 2/1 • 4b/a = 8b/a

(спочатку дію ділення змінюємо дією множення, потім множимо).