Bідомі 1-й член і різниця арифметичної прогресії (хn): х1=-0,6, d = -0,25. Знайдіть: х39.

пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

-10,1

Объяснение:

x39 = x1 + d*(39-1) = -0,6 - 9,75 + 0,25 = -10,1

надеюсь, что правильно