Розкласти на множники a³-25ab²


Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Нурсат.

Ответ:

а(a-5b)(a+5b)

Объяснение:

а(а^2-25b^2)=

=a(a-5b)(a+5b)

Отвечает Кащенко Максим.

Ответ:

a(a-5b)(a+5b)

Объяснение:

Виносимо a за дужки, отримуємо a(a²-25b²)
Оскільки 25 = 5², перепишемо як a(a²-(5b)²)
Далі за формулою різниці квадратів a²-(5b)² = (a-5b)(a+5b)
Отже відповідть a(a-5b)(a+5b)