Знайдіть значення функції у=-2х + 6, якщо значення аргументу дорівнює 5


Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

 \displaystyle \: y =  - 2x + 6; \\ y =  - 2 \cdot5 + 6 =  - 10 + 6 =  \boxed{ \bf - 4}.