Побудуйте графік функції та запишіть її властивості у=sinx-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Графік - див фото.

Властивості:

  1. Всюди неперервна
  2. Область визначення - вся дійсна вісь
  3. Область значень = [-3,-1]
  4. Зростає на проміжках від -\frac{\pi}{2} +2\pi k до\frac{\pi}{2} +2\pi k
  5. Спадає на проміжках від \frac{\pi}{2} +2\pi k до \frac{3\pi}{2} +2\pi k (k - ціле)