Скласти рівняння прямої, що проходить через точки А( 2; - 3) і В ( 4 ; -5) УЛьтрА СРОЧНО 50 БАЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Іліх Максим.

y = kx + b

-3 = 2k + b

-5 = 4k + b

-5 - (-3) = 4k + b - 2k - b

-2 = 2k

k = -1

-3 = -2 + b

b = -1

y = - x - 1