Функцію задано формулою y=-3x-4. Визначте, значення функції якщо значення аргументу =-4


Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Аргумент - це значення х. тобто у вас х=-4. Потрібно в умову замість х підставити число (-4) і порахувати у:

у=-3*(-4)-4=12-4=8

Отже, значення функції 8

Отвечает Амирбегова Леся.

Ответ:

8

Объяснение:

Подставим значение аргумента в функцию.

у= -3 · (-4) - 4

у = 3 · 4 - 4

у = 12 - 4

у = 8