Вы­со­та пра­виль­но­го тре­уголь­ни­ка равна 63. Най­ди­те ра­ди­ус окруж­но­сти, опи­сан­ной

около этого тре­уголь­ни­ка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Відповідь:

Надіюсь допомогла))

Пояснення:

Нехай ABC -правильний трикутник

точка О - точка перетинів висот і медіан (оскільки трикутник правильний). Медіани у точці перетину діляться у співвідношенні 2:1 від вершини трикутника, тобто ВО=(2/3)*BD=2*63/3=42. Для правильних трикутників AO = BO = СО = R = 42 - радіус описаного кола