Довести що значення виразу не залежить від х (3+х)²-(х-7)(х+13) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Цибаняк Ярослав.

(3 + х)² - (х - 7)(х + 13) = 9 + 6х + х² - х² - 6х + 91 = 100 = const, ч.т.д.