Розкладіть на множники многочленна (3x-4)^2+(5+3x)(5-3x)


Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Відповідь:

9x^2 - 24x + 16 + 25 - 9x^2 = -24 + 16 + 25 = 17

Пояснення: