Виконайте обчислення і запишіть результат у стандартному вигляді: (2,6•10^3)•(4,5•10^-8)​


Ответы на вопрос

Отвечает Карамзин Даниил.

Ответ:

2.6×4.5= 11.7

10³×10^-8= 10^3-8=10^-5

11.7×10^-5=1.17×10^-4