Виконайте обчислення і запишіть у стандартному вигляді (1,6 • 10-⁵) • (4 • 10⁷)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шустов Денис.

Ответ:

(1,6×10^-5)×(4×10^7)=1,6×4×10^(-5+7)=6,4×100=640=6,4×10²