Периметри прямокутного трикутника дорівнює 13см,один із його катетів 8 см. Знайти другий катет

трикутника та його гіпотенузу​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Иван.

ΔАВС, ∠С=90°,Р=13см , АС=8см

Найти ВС, АВ

Решение

АС+ВС+АВ=13,  8+ВС+АВ=13, ВС=5-АВ

Пифагор АС²+ВС²=АВ²

64+(5-АВ)²=АВ², 64+25-10АВ+АВ²=АВ² , 91=10АВ , АВ=9,1

ВС=5-9,1<0

В УСЛОВИИ ОШИБКА