АЛГЕБРА 7 КЛАС ДАЮ 80 БАЛЛОВ Залежність між велечинами задано формулою y=x+2 Знайдіть: а)

Значення y, якщо x=2, -3, 4,5; б) значення x, за якого значення y дорівнює 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

Не понял что написано)

но допустим

а) Значения Y , если x = 2, -3, 4,5

Тут надо подставить и найти

y = 2 + 2 = 4 ( если Х=2)

y = -3+2 = -1 ( если Х=-3)

y = 4,5+2 = 6,5 (если Х=4,5)

Б) Значение Х , когда Y = 5

y = x+2

5 = x+2

x = 3