ДАМ 30 БАЛОВ Графік функції у=KX + B перетинає осі координат у точках А(0; 2) і В(-3; 0).

Знайдіть значення K і B​

Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.

2=0+B B=2

0= -3K+2 K= 2/3