знайдіть значення функції, заданої формулою у= 20/х для значень аргументу що дорівнюють -40; -10;

4; 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

Объяснение:

y=\frac{20}{x};\\ y(-40)=\frac{20}{-40}=-\frac{1}{2};\\ y(-10)=\frac{20}{-10}=-2;\\y(4)=\frac{20}{4}=5;\\y(5)=\frac{20}{5}=4