Розвяжіть систему рівнянь у=х² у=х+6​


Ответы на вопрос

Отвечает Якушева Ксения.

Ответ:

(-2; 4)  (3; 9)

Объяснение:

у=х²

у=х+6​

х²=х+6;  х²-х-6=0;  за теоремою Вієта х=3;  х=-2.

х=3

у=9

х=-2

у=4