Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника якщо катети дорівнюють √5 см і 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Дударова Николь.

Відповідь:13 см

Пояснення:а = 5 см и b = 12 см

с² = а² + b² = 5² + 12² = 25 + 144 = 169,  с = √169 = 13 (см).