АЛГЕБРААА ДОПОМОЖІТЬ ПРОШУ ДАЮ 20 БАЛЛІВ Графік функції y=kx+l перетинає осі координат у точках A

(0,-3) і B(1,0) Знайдіть значення k і l

Ответы на вопрос

Отвечает Піскун Настя.

Ответ:

Даны точки A(0;-3) и B(1;0).

к = у/х = (0 - (-3))/(1 - 0) = 3/1 = 3.

Уравнение прямой у = 2х + в.

Подставим координаты точки В: 0

= 1*2 + в, откуда в = -3.

Ответ: к = 3, l = - 2.