функція задана формолою y=-4x-3 знайти значчення аргументу якому відповідає значення функції -15​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковязин Кирилл.

Ответ: х=3

Объяснение:

у= -4х-3

-15 = -4х-3

-4х = -15+3

-4х = -12

х = 3

Отвечает Проняева Кристина.

Ответ:

x=3

Объяснение:

"у" - це функція ;

x - це аргумент.

Підставимо ⇒

-4x-3= -15

-4x= -15+3

-4x= -12

x= -12 : (-4)

x=3