Які з послідовностей є арифметичними прогресіями? Укажіть для них перший член і різницю. 1) 2; 5;

8; 11; 2) 4; 4; 4; 4; 3) 0; 1; 5; 10; 4) 4; -4;4;-4 ; 5) -5;-4;-3;-2 6) 0; 1; 0; 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимова Роксана.
1) є а1=2, d= a2-a1= 5-2=3
2) a1=4; d=4-4=0
5) а1=-5 d=-4-(-5)=-1