СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!!1) Побудуйте графік функції y = x +4, де -4≤x≤3 склавши таблицю для цілих

значень аргументу 2) He виконуючи побудови, знайдить нулі функции a) y = -4x Б) y = 6x - 18 В) y =х² - 8х​

Ответы на вопрос

Отвечает Белкин Максим.

1)y = x +4, где -4≤x≤3

x   -4   0    3

y   0     4    7

Еслинули функции, то у=0

a) y = -4x , 0=4x ⇒ x=0

Б) y = 6x - 18  , 6x-18=0 , 6x=18 , x=3

В) y =х² - 8х , x²-8x=0 , x(x-8)=0 ,x₁=0, x₂=8


Отвечает Котик Полина.

Відповідь:

2)

a)0=-4х

-4х=0

x=0

б)0=6x-18

-6x=-18

x=3

в)0=x в2-8х

хв2 -8х=0

х(х-8)=0

х=0

х-8=0

х=0

х=8

(хв 2 це х в квадраті)  я не можу сказати, що все правильно але сподіваюся, що не помиляюсь.

Пояснення: