СРОЧНО Величини кутів трикутника утворюють арифметичну прогресію. Яка градусна міра середнього за

величиною кута трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Избагамбетова Камила.

Ответ:

Міра середнього за величиною кута трикутника рівна 60.

Объяснение:

Нехай перший член прогресії рівний а, а різниця d

Тоді другий член прогресії рівний а+d

А третій a+2d

Оскільки це кути трикутника то їх сума рівна 180.

а+(а+d)+(а+2d)=180

а+а+d+а+2d=180

3а+3d=180

3(а+d)=180

а+d=180:3

а+d=60. А це і є міра середнього за величиною кута трикутника