Помогите пожалуйста :( обчисліть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 14 см і 5√3 см, а

кут між ними 60° ​

Ответы на вопрос

Отвечает Познякова Света.

Відповідь:

S=14*5√3*sin60/2

S=70√3*√3/2*2

S=210/4=52,5см2