Знайдіть формулу n-го члена арифметичної прогресії 1)-4,-6,-8,-10.. допоможіть будь-ласка 2)4, 4

1/3, 4 2/3, 5..

Ответы на вопрос

Отвечает Алимбаев Данис.

Ответ:

Объяснение:

Формула n-го члена aₙ=a₁+(n-1)d

Разность d=aₙ₊₁-aₙ

1) d=a₂-a₁=-6-(-4)=-6+4=-2

aₙ=-4+(n-1)·(-2)=-4-2n+2=-2n+6

2) d=a₂-a₁=4 1/3-4=1/3

aₙ=4+(n-1)·1/3=4 +1/3 ·n -1/3=n/3 +3 3/3-1/3=n/3 +3 2/3

Но лучше так:

aₙ=n/3 +11/3