Які з пар чисел (2; 0); (5; -3); (-3; 1); (0; -2) є розв'язками Рiвняння x-y2+4=0?нужна помощь(​


Ответы на вопрос

Отвечает Бектас Балнур.

відповідь:

вірних пар немає

Пояснення:

2-0+4=0 - невірно

5+6+4=0 - невірно

-3-2+4=0 - невірно

0+4+4=0 - невірно