Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -6; 1;-1/6


Ответы на вопрос

Отвечает Клюева Мария.

b1=-6

q=b2:b1

q=1:(-6) =-0.16

S=b1 / (1-q)

S=-6/ (1-(-0.16))=-159/29